Jdi na obsah Jdi na menu
 


štěňata, Welpen T1

Vrh T1.

Na poslední chvíli jsme se rozhodli nakrýt Hell z IRU. Bylo to až 14. den hárání. Ale povedlo se a Hell je březí. Podle ultrazvuku cca 3 štěňata ale doktor říkal, že podle pupíku je jich tam asi více. Fena má 2 dělohy a štěňata se tím pádem překrývají. Tudíž počet štěňat podle vyšetření je spíše orientační.

29.8.2017 Přidala jsem předporodní kalendář vrhu T1 kde můžete sledovat vývoj štěňat.

14.9.2017 Toto je datum narození štěňat vrhu T1. heart Máme 4 štěňata. 3x pejsek, 1 x fenka. Všichni jsou po mámě černí s pálením.

dort-4-svicky.gif

19.9.2017 Štěňata mají určená jména, barvu stužky a hračku s kterou budou focená .Také ji dostanou sebou při odběru.

Tex z IRU, pes, č/p, barva stužky -  bílá, hračka -  hnědý pes. Zamluvený

Tomo z IRU (japonsky přítel), pes, č/p, barva stužky - žlutá, hračka - šedý zajíc. Zamluvený

 Thalia z IRU  ,fena ,č/p, barva stužky- červená, hračka- kačenka. Zamluvená

Tano z IRU, pes, č/p, barva stužky - modrá, hračka - hnědý méďa.Volný. Povahou a exteriérem je Tano velmi vhodný na výstavy.

24.9.2017 Tak máme za sebou první focení, stříhání drápků,vážení a stužkování.

1.10.2017 Další týden. To to utíká. Klasika: vážení , stříhání drápků, stužkování, focení. Štěňata mají již otevřená očka, ale ještě dobře nevidí. Jen stíny. To se brzy upraví. také se již začínají ozývat. Tano na nás při focení i ,,vrčel". smajlik-mrka.gif

8.10.2017 Štěňata již přikrmuji. Jedí z misky a opatlají kde co. :-) . Dostávají mléko nebo kaši pro štěňata, také kaši z masové konzervy. Ještě samozřejmě cucají i od mámy.

15.10.2017 Dnes ke klasice : stříhání drápků, vážení, stužkování a focení přibylo i 1.odčervování. Je preventivní a odčervuji i Hell. Netvářili se moc nadšeně. :-)

22.10.2017 Štěňata krásně prospívají a už se začíná projevovat i povaha.           Tex bude sporťák. Má sílu v packách. Začíná šplhat kam nemá. devil

Tomo bude mamánek. Rád se nechá muchlovat .heart

Tano je výstavní tip. Rád se předvádí a je sebevědomý.yes

Thalia bude po mámě krátká, malá a mazlivá. Spíše gaučák.smiley

29.10.2017 Dnes jsme po druhé odčervovali. Používám pastu pro štěňata. Tak nemají šanci dávku vyplivnout. Je pěkně vidět jak se týden od týdne mění a rostou. Tano opět ukázal své sebevědomí a když nechce tak dá práci ho v klidu vyfotit. Nechala jsem od něj více fotek aby jste si udělali představu o ,, klidném" focení.

smajlik-mrka.gif

4.11.2017 Malá ukázka tzv. socializace viz. foto 4.11.2017

5.11.2017 Pomalu se nám blíží čas odběru a odchodu do nových domovů. Strašně rychle to uteklo.štěně-pinče.gif

12.11.2017 Naposledy jsem odčervovala . Je to preventivní a již ne pastou ale Pratelem. Mám s ním dobré zkušenosti . Přípravek používám jak pro dospěláky tak i pro štěňata .Příští týden jdeme čipovat ,očkovat a dostanou i EU pas. Budou připravený odejít.

14.11.2017 Máme za sebou návštěvu veterináře. Dostali čip, Eu pas a 1.očkování. Po cestě tam byla štěňata jako pytel blech,ale myslím,že blechy by byly klidnější. smajlik-se-samopalem.gifNa zpáteční cestě už byli vzorně klidní a návrat domu prospali. srdicko-tluce.gifVše proběhlo bez problémů a štěňata jsou připravená k odběru.

15.11.2017   Tex má nový domov a dvě děvčata jako kamarádky. K dispozici má dům, velkou zahradu a výběh do polí. Páníčkové  jsou fajn a věřím, že se tam bude Texovi líbit. Tak ahoj.  smaijlík-mává.gif

17.11.2017   Dnes odešel do nového domova Tomo. Bude mít dva zodpovědné lidské kamarády a určitě i hezký domov. Přeji jim dlouhý a šťastný život pospolu.

srdíčko-modré-s-hvězdičkou.gif

19.11.2017 Již jsou doma jen dva Tano a Thalia. Thalia bude u nás až do ledna 2018. Z důvodu kompletní vakcinace. Pak může jít k novým majitelům. Štěňata jsou již věkem i kostrou vhodná na kontakt s ostatními členy smečky. Samozřejmě, že pomalu a dospěláci po jednom. Dnes jsme začali se Satanem a Pretty. Hell jen dohlížela aby se dospěláci krotili. Velké cecíky = Hell, malé = Pretty. :-)

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky štěňata, Welpen T1

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář