Jdi na obsah Jdi na menu
 


Satan z IRU- krycí pes

Satan z IRU.

Narozen 1.4.2017 ze spojení Freya z IRU x Yoshi von der Rheinebene.

Satan má vstřícnou a milou povahu. Je hravý a velmi rád se mazlí. Má krásnou tmavou červenou barvu tzv.čoko. Je dobře stavěný,vyvážený a kompaktní. Má štíhlou hlavu s perfektně posazenýma ušima. Výraz v obličeji je neuvěřitelně milý a hezký. To dělají jeho oči tvaru mandle a štíhlý čumák. Dlouhý štíhlý krk ladně přechází do ramen.

17.7.2018 Povedly se mi hezké fotografie při venčení pesanů. Je na nich Šífů- babička Satana , Freya- jeho matka a Satan z IRU. Je vidět jak podoba přechází z matky na dceru a následně na vnuka( syna).Nádherně stavění ,,jedinci".

9.9.2018 Satan je oficiálně KRYCÍ pes. Dnes měl dobrý den. Na Klubové výstavě získal V1, CAC a byl také bonitován a uznán chovným. Bon. kód : 29/30cm, III, A1, F3, I4, N1, P1. Jako zlepšovatel typu hlavy, nesení uší a ocasu. Vzhledem ke kvalitnímu zahraničnímu otci je i zlepšovatel krevní linie. Zlepšovatel pigmentu srsti - má krásnou jednolitou tmavou červenou barvu ( tzv. čoko). V případě zájmu o krytí upozorňuji, že nekrejeme tyto chov. stanice : Via Bohemica, Od Hobšovického rybníka, Mali Zmaj.

28.9.2018 Krajská výstava v Martiněvsi:  Satan z IRU  ve třídě otevřené: V1,Vt, Kr.vítěz. Tak Satan dostal svůj 1.pohár a věřím, že není poslední. Postupně se zlepšuje a až dozraje i psychicky bude perfektní.

12.10.2018 Satan dospívá i tělesně. Viz foto. No chlapi mají vše později: rozum i postavu.

25.10.2018 Satan je oficiálně zaregistrovaný a tudíž může pokračovat v zachování linie Iroušů. Dostal i knihu krytí. Tak uvidíme jestli bude mít nějaký zápis .Byla by škoda tuto krevní linii nepoužít.

2.12.2018 MVP Praha 2.12.2018 .Satan získal V1,CAC. Mohl dosáhnout i na CACIBA, ale je ještě psychicky nezralý a je to takový mamánek. Ještě se neumí soustředit na vystavování. Občas si vzpomene, že chce na ruku a pak chodí po dvou. :-) Pani rozhodčí se moc líbil - postavou, hlavou, postavení uší,přilehlé pysky, hluboký hrudník - jen to předvádění. Tak uvidíme příští rok. Škoda, že nám ,,odešel " blesk na foťáku proto jsou fotky v horší kvalitě.

 

Náhledy fotografií ze složky Satan z IRU - krycí pes

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář