Jdi na obsah Jdi na menu
 


štěňata,Welpen V1.

Vrh V1.

17.6.2018 Tak jsme nakryli Hell z IRU. Stejným psem jako u vrhu T1. Jsou ze spojení kvalitní a hezká štěňata. Bude to náš poslední vrh. Po měsíci uvidíme jestli Hell zabřezla. Zatím se můžete podívat na předporodní kalendář vrhu V1 . Odkaz je v oblíbených odkazech. 

 17.7.2018 Dnes má Hell 30. den březosti. Prošla si ranní nevolností a nyní bude jíst za ?. Kolik to uvidíme.wink

16.8.2018 Máme štěňata. Dvě, kluka a holku. Oba jsou černí.  Čekala jsem jich víc, podle toho jak byla Hell mohutná, ale byla jen ,,vyžraná". Přesvědčivě na mě koulela očima a loudila o něco k snědku. No a já jsem jí na to skočila. Mám více zájemců než štěňat. Budou si je muset ,,půjčovat". smajlik-mrka.gif Hell i štěňata jsou v pořádku. Mamina  má tolik mléka, že by mohla dělat kojnou. Rozhodčí by řekl, že má mohutné předhrudí.dort-2-svicky.gif

25.8.2018 Dnes dostala štěňata jména:  pejsek je Vasco z IRU a fenka Vi-Fi z IRU. Všichni tři jsou v pořádku . Vasco ani Vi-finka nemají problém se do sytosti napít. Již mají také svoji termoregulaci a tak jsou v klidu a spokojení.

2.9.2018 Další týden. Štěňata mají otevřená očka, ale ještě nevidí ostře. Za týden to bude lepší. Je vidět na váze, že se nemají špatně. smajlik-se-zubi.gif

9.9.2018 Začínám přikrmovat. Dostali řidší kaši pro štěňata. Musí si na ni pomalu zvykat. Mají 3 týdny a začínají jim růst zoubky. Také získávají sebevědomí a odvažují se courat po ohrádce. Pomalu poznávají svět. Poslala jsem žádost o zaregistrování na ČMKU tak již budou oficiálně Irouši.

16.9.2018 Štěňatům je měsíc. Mají již špičáčky a ostatní se postupně prořezávají. Již zkouším přikrmovat, ale zatím z toho má nejvíce Hell. Co zbyde tak dostává. ,,Čmoudi" moc nechtějí ,ale až je Hell odstaví tak jim budu dobrá. Je to o něčem jiném než když jich bylo 7 (Freya) a já jsem musela pomáhat při krmení. Ne že by měla málo mléka, ale bylo moc štěňat. 

 

Náhledy fotografií ze složky štěňata,Welpen V1.

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář