Jdi na obsah Jdi na menu
 


štěňata, Welpen S1

Vrh S1.

2.2. a 3.2.2017 Tak máme nakryto. Freya je kvalitní plnochrupá fenka a je nakrytá kvalitním plnochrupým německým psem. Je to osvědčené opakované spojení. Štěňata z tohoto spojení jsou velkým přínosem pro náš chov. Přesto je na majiteli jestli bude se štěnětem dále pracovat nebo chce jen kamaráda. V sekci oblíbené odkazy je možné sledovat vývoj štěňat v tzv. předporodním kalendáři.

25.2.2017 Tak se nám vystřídalo období žravosti s nynějším obdobím nechuti. Ráda by něco snědla, ale neví co. :-) Min. do 8.3. musí být v klidu a pohodě. Jinak by ještě mohla děloha zárodky vstřebat. Tak Freye podstrojuji a ona toho využívá (zneužívá) :-) 

28.3.2017  Máme pár dní do porodu. Už si zvyká na porodnu a já si musím pro jistotu prostudovat postup. Abych na něco nezapomněla.

1.4.2017 A je to tady a není to apríl. Máme štěňata. 5 x pejsek a 1x fenka.

dort--s-c.6.gif

4.4.2017 Všichni jsou v pořádku. Freya se vzorně stará a začala více jíst. Po porodu fenky nemívají moc chuti do jídla. Řeším to tak, že krmím z ruky . Postupně se sama chodí najíst.

5.4.2017 Fenka,  červená ,Sunny z IRU, obojek červený,zamluvená.

               Pejsek, černý s pál. ,Satu z IRU, obojek žlutý.

               Pejsek , černý s pál., Set z IRU, obojek modrý.

               Pejsek, černý s pál. Sid z IRU, obojek bílý.

               Pejsek, červený, Satan z IRU, obojek zelený. 

               Pejsek, červený, Slayer z IRU, obojek trikolóra.

16.4.2017 Štěňata mají otevřená očka, ale ještě normálně nevidí. Až později se jim zrak zaostří. Přikrmuji . Přeci jen 6 štěňat je docela dost.

23.4.2017 Další týden. Štěňata již vidí a také slyší. Pokoušejí se i o ,,vrčení". Krmí se z misky. No je to jako ,,hatlala - patlala. Musím je pak spolu s Freyou očistit.  

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky štěňata, Welpen S1

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář